0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

پیچ شیروانی

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

خرید و فروش انواع پیچ شیروانی

شرکت واسا اسکرو محصولات و انواع پیچ شیروانی را با توجه به اینکه کیفیت بسیار بالایی دارند با قیمت بسیار مناسبی به فروش میرساند و همین موضوع یعنی کیفیت بالا در کنار قیمت مناسب توانسته رضایت مشتریان را جلب نماید.

یکی از انواع پیچ هایی که در صنایع و همچنین صنعت ساختمان سازی کاربرد بسیار زیادی دارد پیچ شیروانی میباشد و مورد توجه صنعتگران نیز از سراسر دنیا و همچنین کشور  ما قرار گرفته است. در ساخت پیچ شیروانی از آلیاژ های گوناگونی استفاده میشود که میتوان به آهن، فولاد و استیل اشاره نمود. پیچ شیروانی در دسته پیچ های خودکار قرار میگیرد و از لحاظ شکل ظاهری و ساختار مشابه با پیچ های خودکار میباشد با این تفاوت که نوک آن شکلی متفاوت دارد. در ساخت پیچ های شیروانی از استاندارد های روز دنیا بخصوص استاندارد کشور آلمان بهره گرفته میشود که همین موضوع عملکرد  پیچ را تا حد زیادی بهبود بخشیده است.

پیچ شیروانی

انواع پیچ شیروانی

پیچ شیروانی به انواع مختلفی دسته بندی میشود که باید به پیچ شیروانی نوک تیز و سر مته ای اشاره نمود. هر یک از انواع پیچ شیروانی های نام برده شده کاربرد خاص خود را دارند و در صنایع گوناگون مورد استفاده قرار میگیرند. پیچ شیروانی همچنین از لحاظ گل به  کار رفته بر روی خود به انواع مخلفی تقسیم بندی میشوند که میتوان به دو نوع بکسی و آچار خورد اشاره نمود که نوع آچار خور به راحتی با آچار قابل اجرا و در مقابل نوع بکسی نیز با آچارهای بکسی قابل اجرا و نصب هستند.

انواع پیچ شیروانی بر اساس کشور سازنده

پیچ شیروانی موجود در کشور ما از دو کشور تایوان و همچنین چین وارد میشوند که با بررسی های انجام شده هر دو از کیفیت مناسبی برخرودار هستند و با اختلاف میتوان گفت نوع تایوانی این پیچ ها از قیمت بالاتری برخوردار میباشد. تایوان یکی از کشورهای پیشرو در زمینه تولید انواع پیچ میباشد که پیچ های شیروانی بسیار خوب و با  کیفیتی را نیز تا کنون تولید کرده است.

قیمت پیچ شیروانی

در قیمت پیچ شیروانی نیز کشور سازنده تاثیر زیادی دارد و پیج های تایوانی از قیمت بالاتری به دلیل کیفیت خوب خود برخوردار هستند. پیچ شیروانی های ساخت کشور تایوان ارزش خرید بالایی دارند و میتوانید با اطمینان خاطر کامل از بابت کیفیت پیچ نسبت به خرید آن اقدام نمود. البته قیمت پیچ شیروانی به فروشنده نیز بستگی دارد و  هر فروشنده ای قیمت متفاوتی را برای این پیچ ها در نظر میگیرد. شرکت واسا اسکرو یکی از منصف ترین فروشگاه ها برای خرید پیچ شیروانی میباشد و میتوانید از این فروشگاه پیچ های مورد نیاز خود را با بهترین قیمت خریداری نمایید.

خرید پیچ شیروانی بصورت غیر حضوری

در صورتیکه از صنعتگران هستید و به پیچ شیروانی و دیگر پیچ های کاربردی موجود در شرکت واسا اسکرو نیاز دارید اما امکان مراجعه حضوری برای شما وجود ندارد میتوانید به صورت غیر حضوری خرید خود را انجام دهید. شرکت واسا اسکرو برای اینکه بتواند فروش خود را بصورت گسترده  و به سراسر کشور به انجام برساند امکان فروش غیر حضوری را راه اندازی نموده و با یک تماس و با کسب اطلاعات کامل میتوانید خرید خود را از این شرکت انجام دهید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()