0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

پیچ سرتخت مته ای

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

خرید و فروش انواع پیچ سرتخت مته ای

شرکت واسا اسکرو  را باید یکی از بهترین شرکت هایی نام برد که میتوانید برای خرید انواع پیچ سرتخت مته ای انتخاب نمایید. این شرکت با توجه به اینکه کارشناسان زبده و حرفه ای را در کادر خود به خدمت در آورده  امکان ارائه مشاوره و اطلاعات به مشتری را فراهم آورده و در نتیجه مشتری میتواند پس از کسب اطلاعات کامل خرید خود را از این فروشگاه انجام دهد.

پیچ ها یکی از بهترین و پر کاربرد ترین اتصالات در بخش های ساختمانی هستند که میتوانند اتصالی بسیار محکم را بوجود آورند. پیچ ها به انواع گوناگونی تقسیم بندی میشوند که هر یک به نوعی و در شرایط گوناگون کاربرد خاص خود را دارد. یکی از انواع پیچ هایی که در این بین و برای اتصال در سازه ها کاربرد بسیار زیادی دارد پیچ سرتخت مته ای میباشد که گل آن یعنی بخش کلگی آن تخت میباشد. از پیچ سرتخت مته ای معمولا برای سطوح به مراتب نرم تر استفاده میشود و میتواند تا نشست کامل بر روی سطح فرو رود. پیچ سرتخت مته ای همانطور که از نامش پیداست از پیچ های مته ای محسوب میشود که این مته ای بودن پیچ باعث شده تا کار سوراخ شدن سطح به آسانی و با کمترین فشار ممکن صورت گیرد. این پیچ ابتدا سوراخی را در سطح ایجاد میکند و سپس به داخل جسم سطح فرو میرود که البته این فرو رفتن نیز به آسانی و با فشار کمی انجام خواهد شد.

پیچ سرتخت مته ای

پیچ سرتخت مته ای و مقاومت فشاری بالای آن

یکی از مزیت ها و ویژگی های پیچ سرتخت مته ای در مقاومت و تحمل فشار این نوع پیچ میباشد. اگر پیچ سرتخت مته ای استاندارد و مرغوبی را تهیه کرده باشید در نتیجه مطمئنا خواهد توانست تا فشار بالا را به خوبی تحمل کند. این میخ ها از آلیاژهای متفاوتی در ساخت خود بهره میبرند که هر یک از آنها به نوعی میتواند فشار متفاوتی را تحمل کند. اما یک ویژگی کلی که در تمامی این دسته از پیچ ها وجود دارد مقاومت فشاری بالای آنها میباشد. این دسته از پیچ ها همچنین بعد از قرار گرفتن در جسم سطح به راحتی بیرون نخواهند آمد و باید تنها با پیچ گوشتی و یا ابزارهای مخصوص آنها را بیرون کشید.

خرید پیچ سرتخت مته ای

برای خرید پیچ سرتخت مته ای باید به مرغوب بودن پیچ و موادی که در ساخت و تولید آن مورد استفاده قرار گرفته است توجه داشته باشید زیرا تنها پیچ های با کیفیت هستند که میتوانند اتصال محکمی را قرار دهند.  با خرید پیچ سرتخت مته ای با کیفیت این مزیت برای شما ایجاد خواهد شد تا پیچ در هنگام نصب و اجرا و با فشار زیادی که به آن وارد میشود تغییر شکل و حالت ندهد و مستقیم به داخل سطح و جسم فرو رود. همچنین پیچ سرتخت مته ای با کیفیت بعد از گذشت زمان تغییر شکل و حالت و همچنین با فرسودگی مواجه نخواهد شد اما پیچ های بی کیفیت اینگونه نیستند و ممکن است بعد از مدتی کیفیت خود را از دست بدهند. 

نمایش همه
علاقه مندی ها ()