0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

پیچ پانل

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

خرید و فروش انواع پیچ پانل سرمته و نوک تیز

شرکت واسا اسکرو جزو چند شرکت برتر در زمینه توزیع و عرضه انواع پیچ، پیچ پانل سرمته میباشد و بواسطه فروش محصولاتی  با کیفیت و همچنین با قیمت مناسب به یکی از منصف ترین فروشگاه ها در سراسر کشور بدل شده است.

از انواع پیچ هایی که برای اتصال پنل های گچی به سازه کناف مورد استفاده قرار میگیرد پیچ پانل سرمته میباشد که نام دیگر آن پیچ اتصال پانل به سازه TB  نیز میباشد. طراحی پیچ پانل سرمته همانطور که از نامش پیداست بصورت سر مته ای میباشد که این موضوع این مزیت را ایجاد میکند تا دیگر نیازی به سوراخکاری نبوده و خود محصول میتواند سوراخکاری را به راحتی انجام دهد. از مهمترین ویژگی های این محصول باید به کیفیت اتصال آن اشاره کنیم. این پیچ میتواند اتصالی مثال زدنی و بسیار با کیفیت را ایجاد کند. کلگی پیچ های سر مته به گونه ای طراحی شده است که توسط پیچ گوشتی به راحتی میتوان آنرا اجرا نمود و نیازی به ابزارهای خاصی بدین منظور وجود ندارد.

پیچ پانل سرمته

جنس پیچ پانل سرمته

‌پیچ پانل های سرمته از آلیاژ های گوناگونی در ساخت خود بهره میبرند که از جمله این آلیاژها میتوان به آهن، استیل، گالوانیزه و همچنین خشکه اشاره نمود. یک سر پیچ پانل سرمته با استفاده از مته فلزی تراش داده میشود و همچنین از این ویژگی برخوردار هستند که بتوانند پروفیل های از جنس فولاد را که ضخامتی در حدود ۲ میلیمتر دارند را به راحتی سوراخ کنند. این پیچ ها از هر جنسی که باشند از دوام و طول عمر بالایی برخوردار هستند و میتوانند در برابر عوامل مختف فرسایش زا  و همچنین عواملی که میتوانند منجر به تغییر ساختار و شکل پیچ شوند مقاومت بسیار خوبی را از خود نشان دهند.

پیچ پانل سرمته وارداتی 

بطور کلی دو نوع پیچ پانل سرمته در کشور ما برای خرید در دسترس خریدار قرار دارد که یک نوع از آن وارداتی و نوع دیگر تولید داخل است. پیچ پانل سرمته هایی که وارداتی هستند نیز خود به چند نوع با کیفیت و بی کیفیت تقسیم بندی میشوند که با بررسی های انجام شده و با مراجعه به فروشگاه های معتبر بهترین و با کیفیت ترین پیچ پانل را تهیه نمایید. شرکت هایی نیز در داخل کشور در زمینه تولید پیچ پانل فعالیت میکنند که محصولات آنها از کیفیت بالایی برخوردار است و میتوانند با برخی نمونه های خارجی نیز به رقابت بپردازند.

خرید پیچ پانل سرمته

برای خرید پیچ پانل سرمته بهتر است به فروشگاه هایی مراجعه کنید که در این زمینه بصورت تخصصی فعالیت میکنند و میتوانند اطلاعات بسیار خوبی را در اختیار شما قبل از خرید قرار دهند. شرکت واسا اسکرو یکی از شرکت های عرضه کننده انواع پیچ در کشور میباشد که بصورت تخصصی در این زمینه فعالیت خود را سالها پیش آغاز نمود و میتوانید برای خرید پیچ مناسب با نیاز خود با کارشناسان شرکت تماس حاصل کرده و خرید خود را با دریافت اطلاعات کامل و آگاهانه انجام دهید. 

شرکت واسا اسکرو همواره در زمینه توزیع و عرضه محصولاتی با کیفیت پیشرو بوده است و انواع پیچ پانل نوک تیز برای استفاده در بخش های مختلفی صنعتی و غیر صنعتی را تا کنون به فروش رسانده  که با توجه به ارسال محصولات درخواستی به دورترین نقاط کشور امکان خرید غیر حضوری نیز برای مشتریان فراهم شده است.

بدون استفاده از پیچ امکان اتصال دو قطعه و یا یک قطعه به سطح میسر نخواهد شد به همین منظور تا کنون مدل های مختلفی از پیچ نیز برای اتصال معرفی و تولید شده اند که میتوانند اتصالی بسیار محکم را نیز ایجاد کنند. از انواع پیچ هایی که به پیچ سازه به سازه نیز معروف میباشد پیچ پانل نوک تیز است. از پیچ پانل نوک تیز در بخش های ساختمانی استفاده بسیار زیادی میشود و در اتصال سازه های سبک کاربرد فراوانی پیدا کرده است. از جمله مصارف پیچ پانل نوک تیز میتوان به اتصالات سقف کاذب اشاره نمود. امروزه از پیچ پانل نوک تیز نه تنها در کشور ما بلکه در تمامی کشورهای دنیا حتی کشورهای صنعتی بزرگ نیز استفاده میشود و میتواند اتصالی بسیار محکم را به انجام برساند.

پیچ پانل نوک تیز

ویژگی و مزایای پیچ پانل نوک تیز

پیچ پانل نوک تیز از مزیت های زیادی برخوردار است و میتواند اتصالی بسیار محکم را انجام دهد. یکی از مزیت های هر پیچ بخصوص این پیچ که در سازه ها کاربرد زیادی دارد عدم خوردگی و فرسایش آن میباشد. این پیچ به راحتی و بر اثر عوامل مختلف مانند برخورد آب و همچنین رطوبت فرسوده نمیشود. همچنین با فشاری که بر روی آن وارد میشود تغییر شکل نداده و حالت خود را به خوبی حفظ میکند.  مقاومت خمشی پیچ پانل نوک تیز باعث شده تا هیچ واکنشی در برابر فشار از خود نشان ندهد و در همان شکل و حالت باقی بماند. سرعت اجرا با استفاده از این پیچ تا حد زیادی افزایش می یابد و دیگر نیازی نیست تا زمان زیادی برای نصب و اجرای آن صرف شود. این پیچ ها از وزن کمی برخوردار هستند که این وزن کم میتواند امکان استفاده از آن را تا حد زیادی آسان کند. همچنین این وزن کم در نتیجه وزن کلی سازه را نیز در صورتیکه تعداد زیادی پیچ مورد استفاده قرار گیرد کاهش خواهد داد. نگهداری از این پیچ ها به راحتی انجام میشود و نیازی نیست تا در شرایط خاصی از این پیچ ها استفاده شود. هیچ عاملی در فرسایش و خوردگی این پیچ ها تاثیر گذار نیست که همین موضوع نگهداری از آنها را در هر مکان و هر شرایطی میسر کرده است. پیچ پانل نوک تیز از گام های دقیقی نیز در میان رزوه ها برخوردار است که این موضوع بستن و اجرای پیچ را تا حد زیادی تسهیل میکند. با استفاده از پیچ پانل نوک تیز نیازی به جوشکاری نیز بمنظور ثابت ماندن سازه نیز وجود نخواهد داشت. 

نمایش همه
علاقه مندی ها ()