0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

پیچ واشردار مته ای

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

خرید و فروش انواع پیچ واشردار مته ای

اگر به دنبال انواع پیچ آن هم با کیفیت بسیار بالا و در عین حال قیمت مناسب هستید پیشنهاد میکنیم تا اولویت خود برای خرید را شرکت واسا اسکرو یکی از شرکت های فعال در این زمینه قرار دهید. این فروشگاه امکان فروش گسترده و به سراسر کشور  را فراهم آورده و به راحتی میتوانید خرید خود را از این شرکت و  از هر شهر کشور انجام دهید.

پیچ ها نقش مهمی در اتصال میان سازه ها و همچنین قطعه به سازه بر عهده دارند و  به همین دلیل بمنظور اتصالی بهتر و با کیفیت تر و متناسب با شرایط، پیچ های متنوعی تولید شده اند که میتوان انتخاب و خریداری نمود. یکی از انواع پیچ هایی که در اتصال کاربرد بسیار زیادی دارد پیچ واشردار مته ای میباشد که به نوعی پیچ های استوانه ای شکل گفته میشود که در راس آن یک عدد مته که مهم ترین نقش را نیز بر عهده دارد تعبیه گردیده است. مته در اول پیچ واشردار مته ای قرار گرفته است که به همین دلیل برای استفاده و بکارگیری از آن باید از مته برقی کمک گرفته شود. این پیچ در حال حاضر یکی از پر کاربرد ترین پیچ ها در میان صنعتگران است و کشورهای زیادی نیز وجود دارند که در زمینه تولید این پیچ از جمله ایران فعالیت میکنند.

پیچ واشردار مته ای

پیچ واشردار مته ای‌ یکی از مقاوم ترین انواع پیچ

مقاومت یک پیچ از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و هر چه مقاومت بیشتری را از خود نشان دهد در نتیجه بهتر و بیشتر میتواند درون سطح باقی بماند. مقاومت این پیچ تنها به مقاومت فشاری مربوط نیست و علاوه بر اینکه میتواند وزن بالا را به خوبی تحمل کند در برابر عواملی همچن فرسودگی و خوردگی نیز مقاومت بسیار خوبی را از خود نشان میدهد. این پیچ در صنایع گوناگونی که نیاز به اتصال بیشتری وجود دارد کاربرد فراوانی پیدا کرده است.

قیمت پیچ واشردار مته ای

قیمت پیچ واشر دار مته ای بستگی به نوع آن دارد. امروزه انواع مختلفی از پیچ واشردار مته ای تولید میشود که قیمت آنها تحت تاثیر نوع پیچ متفاوت است. اما یکی از مهمترین عوامل در تعیین قیمت پیچ واشردار مته ای مربوط به کشور سازنده پیچ میشود. چندین کشور از جمله تایوان و چین و همچنین ایران وجود دارند که در زمینه تولید این دسته پیچ ها سالهاست که فعالیت مستمری دارند. در این بین برخی از کشورها پیچ های به مراتب با کیفیت تری را تولید میکنند که در نتیجه قیمت آنها نیز تحت تاثیر قرار گرفته و افزایش می یابد. تایوان یکی از کشورهایی است که بهترین و با کیفیت ترین پیچ واشردار مته ای را تولید میکند و قیمت این پیچ ها نیز نسبتا بالاتر میباشد. برای خرید پیچ واشردار مته ای با بالاترین کیفیت میتوانید با کارشناسان شرکت واسا اسکرو از شرکت های پیشرو در زمینه فروش انواع پیچ در کشور تماس حاصل نمایید و با کسب اطلاعات و آگاهانه با کیفیت ترین پیچ  را خریداری نمایید.  

نمایش همه
علاقه مندی ها ()