0
جستجوی پیشرفته
جستجو در میخ و چاشنی
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

میخ و چاشنی

شرکت تایوانی واسا همچنین با توجه به اینکه انواع میخ و چاشنی با کیفیتی را تولید میکند اما قیمت های بسیار مناسبی را نیز برای آنها در نظر گرفته که خرید مقرون بصرفه ای را برای شما رقم خواهد زد.شرکت واسا اسکرو از بدو تاسیس و شروع به فعالیت خود از کادری مجرب و همچنین تجهیزاتی مدرن در خط تولید خود بهره گرفته است و در طول این مدت توانسته با تولید محصولاتی بسیار با کیفیت خدمات بزرگ و ارزنده ای را به مصرف کنندگات در بخش های مختلف ارائه دهد. 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

خرید و فروش انواع میخ و چاشنی

یکی از انواع میخ هایی که برای متصل کردن قطعات مختلف بر روی سطوح بتنی و فلزی مورد استفاده بسیار زیادی دارد میخ و چاشنی میباشد. میخ  به همراه چاشنی توسط تفنگ های میخ کوب مورد استفاده قرار میگیرند و میتوانند هر قطعه ای را به سطح متصل کنند. سطوح بتنی و فلزی به دلیل بافت بسیار متراکمی که دارند امکان نفوذ در آنها بسیار مشکل میباشد اما با استفاده از تفنگ های مخصوص و میخ و چاشنی به راحتی این اتصال انجام خواهد شد. اما دلیل استفاده از چاشنی در کنار میخ چیست؟ در صورت نبود چاشنی نمیتوان از میخ برای استفاده در تفنگ میخ کوب استفاده نمود. چاشنی در واقع محرک و ابزاری است برای شلیک میخ از داخل تفنگ و بدون آن امکان شلیک وجود نخواهد داشت. چاشنی ها در سایزهای مختلف و با سطوح قدرتی متفاوت که به ۶ سطح میرسد تقسیم بندی میشوند که باید بر اساس نیاز خود مناسبترین چاشنی را خریداری نمایید.

انواع میخ

میخ ENK

یکی از انواع میخ های پر کابرد که برای اتصال قطعات به سطوح آهنی مورد استفاده قرار میگیرد میخ ENK میباشد که از سطحی دندانه دار بر روی ساقه خود برخوردار میباشد و همین موضوع نیز باعث شده تا مهار بندی میخ در بدنه آهن به بهترین شکل ممکن صورت گیرد. مواد تشکیل دهنده ساقه این میخ فولاد شماره ۶۰ بر اساس استاندارد DIN  المان میباشد. رویه میخ ENK  آبکاری شده میباشد که خاصیت ضد پوسیدگی و ضد زنگ را نیز برای آن به همراه داشته است. نوع واشر به کار رفته در ساخت آن ۱۲ میلی متری و از نوع استیل است که از تاثیرات نگهدارندگی برای جلوگیری از تو رفتگی برخوردار است.

میخ NK

این میخ از میخ های تفنگ های مناسب میخ کوبی میباشد که برای متصل کردن قطعات به سطوح بتنی مورد استفاده قرار میگیرد. این میخ از فولاد شماره ۶۰ و با استاندارد DIN  آلمان تولید شده و از آبکاری برای افزایش خاصیت ضد پوسیدگی و ضد خوردگی برخوردار است. شکل سر این میخ گنبدی شکل است و از واشر استیل ۱۲ میلیمتری برخوردار است که برای جلوگیری از تو رفتگی مناسب است.

میخ DN

میخ DN برای اتصال قطعات بر روی دیوار، سقف، کف و مسیرهای فلزی و چوبی، سطوح  بتنی و چوب و سقف های آویخته بسیار کاربردی و مناسب است. از فولاد شماره ۶۰ در ساخت میخ DN استفاده شده است که البته واشر آن پلاستیکی میباشد و پیکر بندی نوک میخ نیز گنبدی شکل است. این میخ در سری ده تایی جهت بست مکرر کاربرد بسیار زیادی دارد.

خرید میخ و چاشنی با کیفیت

یکی از مواردی که برای خرید میخ و چاشنی باید مد نظر قرار دهید کیفیت آن میباشد و هر چه کیفیت بالاتری داشته باشد در نتیجه کارایی بهتری  را نیز از خود نشان خواهد داد. میخ و چاشنی بصورت بسته ای خریداری میشوند و در یک بسته ممکن است تعداد میخ و چاشنی های بی کیفیت وجود داشته باشد که نتوانند اتصال خوبی را به انجام برسانند. به همین دلیل باید برای خرید میخ و چاشنی به کیفیت آن توجه زیادی داشته باشید و فروشندگانی را انتخاب کنید که با اطمینان خاطر کامل بتوانید از آنها میخ و چاشنی های با کیفیت را خریداری نمایید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()