0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

میخ آهن و بتن

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

خرید و فروش انواع میخ آهن و بتن

بهترین، با کیفیت ترین و مقرون بصرفه ترین میخ آهن و بتن و همچنین انواع پیچ را میتوانید از شرکت واسا اسکرو یکی از شرکت های فعال در زمینه فروش پیچ و میخ بخواهید. شرکت واسا اسکرو محصولات خود را نه تنها به تهران بلکه به سراسر کشور با توجه به فروش غیر حضوری عرضه میکند و  در صورت نیاز به راحتی میتوانید محصول مورد نیاز خود را از این فروشگاه در کوتاه ترین زمان ممکن تهیه نمایید.

دستگاه های میخکوب یکی از ابزارآلات عصر نوین هستند که میتوانند امکان اجرای میخ بر روی سطوحی همچون بتن و  آهن را تا حد زیادی تسهیل کنند. این میخکوب ها از نوعی میخ مخصوص کمک میگیرند که به آن میخ آهن و بتن گفته میشود و میواند به راحتی و البته با فشار بالا به درون بافت آهن و بتن نفوذ کند. میخ اهن و بتن بعد از قرار گرفتن در قسمت مخصوص میخکوب ها آماده شلیک میشود و بعد از نشانه گیری میتوان با چکاندن ماشه این میخها را به داخل بتن و آهن هدایت نمود. نحوه اجرای میخ اهن و بتن  با سرعت بسیار بالایی انجام میشود که با چشم غیر مسلح امکان مشاهده آن وجود نخواهد داشت و این عمل در کسری از ثانیه انجام میشود. جنس میخ اهن و بتن مخصوص برای میخکوب ها با جنس میخ های معمولی متفاوت است و از نوعی میخ های مخصوص بدین منظور کمک گرفته میشود.

میخ مخصوص آهن

یکی از انواع میخ هایی که برای نفوذ در داخل جان آهن مورد استفاده قرار میگیرد میخ ENK  نامیده میشود که از فولاد شماره ۶۰ در ساخت آن استفاده شده و استاندارد DIN آلمان را نیز بدست آورده است. این میخ از تاثیرات نگهدارنده ای برخوردار است که از تو رفتگی سطح مورد نظر میخ تا حد زیادی جلوگیری به عمل می آورد. همچنین این پیچ در ساخت خود از آبکاری روی بهره میبرد که این آبکاری انجام شده باعث میشود تا خاصیت ضد پوسیدگی و ضد زنگ پیدا کند. همچنین سطح دندانه دار ساقه این میخ منجر به مهار بندی آن در بدنه آهن میباشد.

میخ مخصوص بتن

میخ های مخصوصی برای استفاده در دستگاه های میخکوب تولید میشوند که میتوانند برای نفوذ در داخل بافت بتن کاملا مناسب و ایده آل باشند. از انواع میخ های مناسب برای نفوذ در بتن میتوان به میخ NK اشاره نمود. در ساخت این میخ از فولاد شماره ۶۰ و بر اساس استاندارد های DIN آلمان استفاده شده است و از آبکاری روی برای افزایش خاصیت ضد پوسیدگی و ضد خوردگی نیز بهره میبرد. این میخ از تاثیرات نگهدارندگی برای جلوگیری از تو رفتگی در سطح مورد نظر برخوردار است.

برای خرید میخ آهن و بتن حتما به کیفیت آن توجه داشته باشید زیرا این میخ ها در هنگام شلیک و اجرا در داخل بتن و یا آهن باید به حدی مقاوم باشند که بر اثر فشار وارد شده با هیچگونه تغییر شکلی مواجه نشوند و به خوبی در داخل بافت بتن و آهن وارد شوند. 

نمایش همه
علاقه مندی ها ()