0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

پیچ

بازرگانی پیچ واسا اسکرو یکی از شرکت های پیشرو در زمینه توزیع و فروش انواع پیچ و پیچ پانل در کشور میباشد؛ این بازرگانی تنها توزیع کننده  پیچ واسا در ایران میباشد . شما میتوانید انواع پیچ های واسا را به راحتی از طریق تماس و یا خرید و سفارش از همین سایت در تعداد مورد نظر سفارش دهید. همچنین لازم به ذکر است که انواع پیچ های پانل و سازه و سرتخت و  واشردار و شیروانی کهتوسط واسا اسکرو تولید می شود با  مدرن ترین تجهیزات روز دنیا و همچنین با کیفیت ترین و مرغوب ترین مواد اولیه تولید شده و برای اینکه بتواند رضایت مشتریان خود را جلب کند سراسر کشور را برای فروش محصولات خود تحت پوشش در آورده است.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

خرید و فروش انواع پیچ و پیچ پانل واسا اسکرو

پیچ ها نقش مهمی را در اتصال دو قطعه و یا چندین قطعه فلزی و غیر فلزی به یکدیگر بر  عهده دارند و به همین دلیل در بخش های مختلف صنعتی و غیر صنعتی کاربرد بسیار وسیعی پیدا  کرده اند. در ساخت پیچ ها از فلز استفاده میشود و به ندرت و به سختی میتوان پیچی را یافت که در آن از دیگر متریال های غیر فلزی استفاده شده باشد. البته استفاده از فلز در ساخت و تولید پیچ بی دلیل نیست و  تنها متریالی است که میتواند در برابر فشار وارد شده مقاومت بالایی را از خود نشان دهد. البته نوع فلزی که در ساخت پیچ نیز مورد استفاده قرار میگیرد متفاوت است و میتواند در مقاومت آن نیز تاثیر زیادی داشته باشد. هر چه فلز و آلیاژ به کار رفته در ساخت پیچ با کیفیت تر باشد در نتیجه میتواند مقاومت بالاتری را نیز از خود در برابر فشار نشان دهد. این شرکت در توزیع پیچ واسا ( vassa ) نهایت کیفیت و استاندارهای لازم را رعایت نموه است و هم اکنون پیچ های بازرگانی واسا اسکرو از برترین و با کیفیت ترین پیچ های داخل بازار می باشند.

خرید و فروش انواع پیچ

انواع و اقسام پیچ وجود دارد که در بخش های مختلف و برای انجام کارهای گوناگون مورد استفاده قرار میگیرد که از لحاظ ساختار، شگل ظاهری و همچنین فلزی که در ساخت آنها مورد استفاده قرار میگیرد با یکدیگر متفاوت میباشند. از انواع پیچ واسا پر کابرد میتوان به پیچ پانل نوک تیز، پیچ پانل سرمته، پیچ سازه نوک تیز و سرمته، پیچ سر تخت مته ای، پیچ واشر دار مته ای و پیچ شیروانی را نام برد. هر  یک از این پیچ ها در بخش های گوناگون که میتواند ساختمانی، صنعتی و دیگر بخش ها باشد مورد استفاده قرار میگیرند. انواع پیچ که برخی از آنها نیز نام برده شد باید از ویژگی هایی درخود برخوردار باشند که از مهمترین این ویژگی ها مربوط به کیفیت و دوام و همچنین ضد زنگ و ضد خوردگی آن میشود.  هر یک از انواع پیچ ممکن است در شرایط مختلفی مورد استفاده قرار بگیرند که از این رو در صورتیکه که کیفیت خوبی نداشته باشند در کوتاه مدت فرسوده و یا رنگ زده شده و باید تعویض گردند که این موضوع مشکلات دیگری را بوجود آورده و مجبور خواهید شد تا پیچ و یا پیچ ها را تعویض نمایید. یکی دیگر از ویژگی هر پیچ واسا vassa مربوط به عملکرد مناسب آن میشود و باید به راحتی باز و یا بسته شود. زمانی که تعداد زیادی پیچ را خریداری میکنید ممکن است برخی از آنها عملکرد خوبی را از خود نشان ندهند و برخی از آنها به راحتی باز و یا بسته نشوند که نشان دهنده ساخت و تولید غیر اصولی و غیر استاندارد آنها میباشد.

پیچ پانل و کاربرد آن

یکی از انواع پیچ هایی که در ساخت سازه های گوناگون مورد استفاده قرار میگیرد پیچ پانل vassa میباشد که از آن برای متصل کردن پانل به سازه ها استفاده زیادی میشود. پانل هایی همچون گچ برگ و پانل های مشبک از جمله پانل هایی هستند که توسط پیچ پانل متصل میشوند. پیچ پانل در اتصال پانل کناف به سازه کاربرد بسیار زیادی دارد. البته در این اتصال چندین نوع پیچ نیز ممکن است مورد استفاده قرار گیرد که کاربرد پیچ پانل از تمامی پیچ ها بیشتر میباشد.  پیچ پانل را باید از میان پیچ های با کیفیت بالا و بصورت یکدست تهیه نمایید تا بتواند اتصال به مراتب محکم تری را نیز برقرار کند. البته پیدا کردن پیچ پانل هایی که از کیفیت بالایی برخوردار باشند و همچنین بصورت یکدست و یکنواخت باشند کار آسانی نیست. برای خرید این دسته از پیچ پانل ها باید مراکز  و فروشندگان معتبر را انتخاب نمایید که یکی از فروشندگان شرکت واسا اسکرو میباشد؛ که تنها توزیع کننده رسمی پیچ پنل واسا در ایران می باشد. شرکت واسا اسکرو هیچگونه پیچ های متفرقه که از کیفیت پایینی برخوردار هستند را بفروش نمیرساند و پیچ های با روش ساخت اصولی و بسیار مرغوب را عرضه میکند.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()