0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

نوار درزگیر

شرکت واسا اسکرو از با سابقه ترین و فعال ترین شرکت ها در زمینه توزیع و فروش انواع نوار درزگیر و همچنین پیچ در کشور میباشد که شرکت تایوانی واسا برای تولید محصولات خود از با کیفیت ترین مواد اولیه و همچنین تجهیزات مدرن و روز دنیا بهره برده است. این مجموعه امکان فروش محصولات خود را به سراسر کشور فراهم آورده و بصورت غیر حضوری امکان خرید به راحتی و در مدت زمان کوتاهی برای شما وجود خواهد داشت.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

خرید و فروش انواع نوار درزگیر

درز های موجود در درب و پنجره راهی را برای ورود سرما و یا گرما به داخل و یا بالعکس خروج گرما و سرما  را ایجاد میکنند که این موضوع به یکی از مشکلات منازل مسکونی، ادارات، سازمان ها، فروشگاه ها و کلیه اماکنی بدل شده که از درب و پنجره برخوردار هستند. یکی از راهکارهایی که البته سالیان زیادی است برای رفع این مشکل ابداع شده و محبوبیت زیادی نیز پیدا کرده است نوار درزگیر میباشد. نوار درزگیر یکی از بهترین راهکارها در جلوگیری از ورود و خروج سرما و گرما میباشد و  حتی در جلوگیری از ورود و خروج صدا نیز تاثیر زیادی دارد.

قیمت مناسب از  عوامل محبوبیت نوار درزگیر

نوارهای درزگیر با توجه به اینکه از راهکارهای بسیار مناسب برای درزبندی محسوب میشوند از قیمت مناسبی نیز برخوردار میباشند. قیمت مناسب نوار درزگیر باعث شده تا استفاده از آن برای تمامی سازه ها با صرف هزینه بسیار کم مقدور باشد و دیگر نیازی به استفاده از روش های گران قیمت برای درزبندی وجود نداشته باشد.  با استفاده از نوار درزگیر میتوان تعداد زیادی پنجره و درب را درزبندی نمود بدون اینکه هزینه زیادی بابت این کار پرداخت شود. نوارهای درزگیر در انواع مختلفی تولید میشوند که برخی از آنها به دلایلی ممکن است از قیمت بالایی برخوردار باشند اما در هر صورت و بطور کلی قیمت بسیار مناسبی دارند و همانطور که گفته شد نمیتوان راهکار دیگری را برای درزبندی یافت که از این چنین قیمت مناسبی برخوردار باشد.

اجرا و نصب سریع و آسان نوار درزگیر

هر روش دیگری را برای درزبندی منافذ درب و پنجره خود انتخاب کنید باید زمان زیادی برای نصب و اجرای آن صرف کنید. همچنین درزبندی به روش های دیگر به آسانی انجام نمیشود و مشکلات خاص خود را دارد. نوار درزگیر یکی از بهترین  روش ها برای درزبندی در مدت زمان کوتاه میباشد. میتوان درزبندی را  با نوارهای درزگیر در مدت کوتاهی که شاید به چند دقیقه و یا چند ساعت برسد برای درب و پنجره های خود انجام داد.

راهنمای خرید نوار درزگیر

برای خرید نوار درزگیر باید نکاتی را مد نظر قرار دهید و با توجه به این نکات نوارهایی را تهیه کنید که از کیفیت بالایی برخوردار باشند و بتوانند درزبندی بسیار خوبی را نیز انجام دهند. برای خرید نوار درزگیر به میزان چسبندگی آن توجه داشته باشید زیرا هر چه قدرت چسبندگی آن بالاتر باشد در  نتیجه بیشتر و بهتر میتواند بر روی سطح باقی بماند. برخی از نوار درزگیر ها از چندان قدرت چسبندگی برخوردار نیستند که در نتیجه بعد از مدتی از سطح جدا میشوند. کیفیت فوم نوار درزگیر ها نیز مهم است و در صورتی که درب و پنجره در تعداد دفعات زیادی باز و بسته شود نباید کیفیت خود را از دست داده و تغییر شکل دهد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()